Информационно-развлекательный блог

Найкращий метод позбутися зморшок за допомогою крохмалю

Якщо Вам відома така проблема, як зморшки та інші принади “дорослого життя”, то Ви точно зайшли за адресою. На жаль, дане лихо засмучує не одне покоління жінок, тому люди вже вигадали безліч способів боротьби з цією бідою.

Хтось ходить до косметологів, залишаючи половину середньої зарплати у їхньому кабінеті. Ми з Вами “лікуватимемо” шкіру, у будинку, при цьому не менш ефективним, але при цьому в сотні разів дешевим способом!

На сайті ango.org.ua Догляд за собою, не раз висвітлювали натуральні рецепти, які тішать жінок своїм ефектом. Писала і про те, як позбутися зморшок за допомогою желатину, і як допомогти своїй шкірі за допомогою льону, але зараз йтиметься про інші способи підтяжки обличчя. Рецепт буде набагато простіше!

Найкращий метод позбутися зморшок за допомогою крохмалю

Про корисні властивості крохмалю та свіжого яйця буквально ходять легенди не перше десятиліття. Яйцями і мили голову, і маски на волосся робили і сирими пили, а крохмаль, як би його не лаяли дієтологи, все-таки приносить достатню користь для нашого організму. Ці два інгредієнти нам і знадобляться для створення ідеальної маски!

Складові:

  • Одне яйце
  • Дві ложки крохмалю, чайних

Спосіб виготовлення та застосування:

Беремо сире яйце і розділяємо білок і жовток, я користуюся пластиковою пляшкою, дуже зручний спосіб. Нам знадобиться білок. Його ми спочатку зб’ємо віночком до піни, потім тільки додамо дві ложки крохмалю і знову зб’ємо. Використовуватимемо після того, як майбутня маска стане однорідною.

Найкращий метод позбутися зморшок за допомогою крохмалю

Найцікавіший момент полягає у використанні. Наносимо перший шар нашої яєчної маски, а потім чекаємо, поки вона висохне. Наносити варто на все обличчя, шию та зону декольте, можна також на тильний бік долонь, щоб розгладити і шкіру на них.

Після висихання одного шару, проробляємо так само ще 3 рази, в результаті на шкірі виявляється 4 шари маски, чекаємо, поки все висохне, має з’явитися відчуття, ніби обличчя стягнуло. Після підсихання просто змиваємо теплою водою без використання мила

Важлива фішка: після нанесення маски на обличчя не можна розмовляти, щоб не порушити шар.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *