Информационно-развлекательный блог

Всі шкідники будуть убиті при використанні простої золи

Ми звикли до того, що в сучасних магазинах для садівників представлено безліч різних препаратів і засобів для догляду за рослинами. Ця різноманітність інсектицидів та інших складів допомагає боротися з хворобами та комахами, ефективно вражаючи та викорінюючи їх. Але такі методи боротьби не завжди позитивно впливають на самі городні культури.

Бажання зберегти врожай і при цьому повністю забрати причину всіх неприємностей породжує складний вибір. Ми розриваємося між ефективністю та екологічністю, найчастіше, вибираючи перший варіант. Але в питанні боротьби з комахами, які нещадно пригнічують у процесі своєї життєдіяльності наші рослини на городі, я знайшов золоту середину. І, що найприємніше, вирішення проблеми знаходилося, так би мовити, на поверхні, а вигадано було далеко не в наш час. Десятки років наші бабусі та дідусі використовували звичайну золу, як найдієвіший спосіб порятунку городу від комах-загарбників. То чому б і нам не скористатися? Якщо вам ця тема теж актуальна, запрошую вас до прочитання блогу barra.com.ua сад та город.

Всі шкідники будуть убиті при використанні простої золи

Гусениця, попелиця, вогнівка, колорадський жук, ниркова моль, борошниста роса, равлик і слимаки

Навала цих непроханих гостей завжди викликає безліч незручностей для будь-якого дачника. Проблема у тому, що з несвоєчасному виявленні шкідників, вигнати їх із городу стає набагато складніше. Клопіт полягає і в тому, що не кожен дачник може швидко виявити поширення комах, а час є одним з основних ресурсів у городному питанні.

Ознаки появи комах:

  • Утворення тонкого шару тягучого павутиння на поверхні листя рослини.
  • Наявність залишків личинок.
  • Залишки “надкусаного” листя на землі.
  • Зміна структури листя та його пошкодження по краях або в центрі.
  • Пошкодження плодів із зміною кольору.
  • Пожовтіння або в’янення рослини.

Приготування та застосування розчину з деревної золи від комах

Для цього знадобиться всього два інгредієнти – окріп та зола. Так, в 10 л рідини, доведеної до кипіння, необхідно поступово ввести близько 400 г золи, ретельно перемішуючи склад. Отриманий розчин потрібно залишити на кілька днів, після чого ним можна оприскувати.

Всі шкідники будуть убиті при використанні простої золи

Використання золи в сухому вигляді від чорної ніжки, кили, мурах та хрестоцвітих блішок

Кіла та чорна ніжка вражає молоді сходи рослин. Першою ознакою цього процесу є почорніння основи сходів, з наступною зміною тургору. Щоб цього не допустити, рекомендую додавати в лунки при посадці трохи золи. А для протидії мурахам і хрестоцвітим блішкам, можна використовувати золу як запилювач. Незважаючи на всю простоту методу, він є найбільш ефективним та безпечним, що перевірено не лише особистим досвідом, а й досвідом наших предків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *